1396/12/02
 

 

فهرست مطالب
معرفی کتاب

آموزش خانواده

اخبار
تاریخ: 1396/02/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 117 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سفر سرکارخانم موسوی به شهرستان رامهرمز

سفر سرکارخانم موسوی به شهرستان رامهرمز

 

به گزارش اداره کل اموربانوان و خانواده ، عصر10/2/96 سیده فرانک موسوی در جلسه کمیته امور بانوان شهررامهرمز اظهار کرد: زنان رامهرمزی بسیار توانمند هستند اما این توانمندی‌ها به نحو احسن مدیریت نشده‌اند.

وی ادامه داد: امکانات دولتی واقعاً جوابگو نیست در دنیا مردم، محور هستند ولی در کشور ما، دولت بصورت حداکثری حضور دارد.

سرپرست اداره کل امور بانوان و امور خانواده استانداری تصریح کرد: باید بخش سازمان‌های مدنی و خصوصی را فعال کنیم و می‌طلبد که بخش خصوصی در این شهرستان در امور بانوان وارد عمل شود.

وی افزود: سازمان‌های مدنی، دغدغه مند هستند و به دنبال توسعه اهداف بانوان بوده تا بتوانند توانمندی‌های این قشر از جامعه را ترویج دهند.

موسوی تأکید کرد: ظرفیت شهرستان بسیار بالاتر از این است وبانوان شهرستان باید مطالبه گر باشندوظیفه فرمانداری پی گیری مطالبات و هماهنگی بین دستگاهها و استفاده از ظرفیت آنها جهت مرتفع نمودن مشکلات زنان را دارد.

وی خاطرنشان کرد: زنان باید از حداقلی‌های خود یک حداکثری را به وجود آورند و با تشکیل یک شورای مشورتی از نگاه زنانگی به موضوعات وارد شوند و در تصمیم‌گیری شهرستان نقش داشته باشند.

ایشان پیشنهاد کردند که فرمانداردر حوزه زنان یک شورای مشورتی از زنان توانمند تشکیل دهد تا با مسائل زنان و خانواده به شکل علمی برخورد گردد و همچنین گفت : نگاه ما نگاه معطوف به عدالت جنسیتی است و زنان باید هم در توسعه نقش داشته باشند و هم سهم آنها در توسعه استان مشخص باشد.

در این جلسه بانوان دیدگاه‌ها و مشکلات خود را در این شهرستان مطرح کرده و خواستار رسیدگی به کمبودهای موجود در سطح شهرستان شدند.

 

 

کد: 31502
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سفر سرکارخانم موسوی به شهرستان رامهرمز
  • سفر سرکارخانم موسوی به شهرستان رامهرمز
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

 

ابلاغ سیاستهای کلی خانواده توسط مقام معظم رهبری

سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده

 

 

خانم سیده فرانک موسوی

پیوندهای مفید