1396/12/02
 

 

فهرست مطالب
معرفی کتاب

آموزش خانواده

اخبار
تاریخ: 1396/01/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 143 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان : اولویت نخست دفتر امور بانوان و خانواده در سال ۹۶ توجه به سخنان مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی و مولدهای آن خواهد بود امیدوارم با توجه به عملکرد خوب بانوان استان مردم در انتخابات شورای اسلامی ش

سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان :   اولویت نخست دفتر امور بانوان و خانواده در سال ۹۶ توجه به سخنان مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی و مولدهای آن خواهد بود  امیدوارم با توجه به عملکرد خوب بانوان استان مردم در انتخابات شورای اسلامی ش

 سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان :

اولویت نخست دفتر امور بانوان و خانواده در سال ۹۶ توجه به سخنان مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی و مولدهای آن خواهد بود
امیدوارم با توجه به عملکرد خوب بانوان استان مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به زنان رای دهند و با روی کار آمدن بانوان شاهد تحولات عظیمی در حوزه ی زنان و خانواده در خوزستان باشیم.
 
در اولین نشست مشاورین بانوان فرمانداریهای خوزستان  با محوریت بررسی آسیب های اجتماعی، کانون های اجتماعی فرهنگی و پارکهای بانوان که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برگزار شد  فرانک موسوی سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه آسیب های اجتماعی گفت: باید نگاه جدی در بحث آسیب های اجتماعی در استان شود.

  ۲۳ کانون فرهنگی اجتماعی در استان درحال کار است ولی متاسفانه از ساختمانهای مناسبی برخوردار نیستند.

   وی افزود: کانون های فرهنگی اجتماعی بانوان از تجهیرات لازم و مناسب را در اختیار ندارند با این وجود اتفاقات و برنامه های خوبی درحال اجرا میباشد .

موسوی به انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم با توجه به عملکرد های خوب بانوان استان مردم به زنان رای دهند و با روی کار آمدن آنان شاهد تحولات عظیمی در حوزه ی زنان و خانواده باشیم.

  وی اولویت نخست دفتر امور بانوان و خانواده در سال جدید را با توجه به سخن مقام معظم رهبری اقتصادمقاومتی و مولدهای آن عنوان کرد و گفت: بحث اقتصاد مقادمتی ,تولید و اشتغال ابتدا توسط رهبری در سال۸۹ وارد گفتمان اقتصادی شد.

 سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری اظهار داشت: هدفمند کردن یارانه ها, مدیریت مصرف ,استفاده از تولیدات داخلی,جذب سرمایه گذاری خارجی ,مدیریت منابع فعلی و شرایط کنونی همه مفهموم اقتصاد مقاومتی را دربر دارند .

 

کد: 30644
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان :   اولویت نخست دفتر امور بانوان و خانواده در سال ۹۶ توجه به سخنان مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی و مولدهای آن خواهد بود  امیدوارم با توجه به عملکرد خوب بانوان استان مردم در انتخابات شورای اسلامی ش
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

 

ابلاغ سیاستهای کلی خانواده توسط مقام معظم رهبری

سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده

 

 

خانم سیده فرانک موسوی

پیوندهای مفید