1396/12/02
 

 

فهرست مطالب
معرفی کتاب

آموزش خانواده

اخبار
تاریخ: 1395/11/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 184 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نمایشگاه‌ توانمندی‌های بانوان خوزستان افتتاح شد

نمایشگاه‌ توانمندی‌های بانوان خوزستان افتتاح شد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از فعالیت نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان در اهواز، در قالب بیش از 60 غرفه تا ۲۲ بهمن خبر داد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از فعالیت نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان در اهواز،  در قالب بیش از 60 غرفه تا ۲۲ بهمن خبر داد.

سیده فرانک موسوی در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه که عصر امروز (۱۸ بهمن) در سالن خرمشهر نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار شد، اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی‌های بانوان خوزستان از امروز در سالن خرمشهر کار خود را آغازکرده است؛ البته در سالن امام رضا(ع) نیز صنایع دستی بانوان ارائه می‌شوند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه تا 22 بهمن ماه به فعالیت خود ادامه می‌دهد، ‌افزود:‌ این نمایشگاه هر روز از ساعت 16 پذیرای بازدید علاقه‌مندان است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان درخصوص هدف از برپایی این نمایشگاه، گفت: نمایش توانمندی‌های بانوان خوزستانی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

موسوی افزود: نمایشگاهها و بازارچه‌های خود اشتغالی چرخه‌هایی هستند که برای ایجاد اشتغال شکل می‌گیرند چراکه بانوان در این نمایشگاه می‌توانند بازاریابی لازم را داشته باشند و توانمندی‌های خود را ارائه دهند.
کد: 28549
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • نمایشگاه‌ توانمندی‌های بانوان خوزستان افتتاح شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

 

ابلاغ سیاستهای کلی خانواده توسط مقام معظم رهبری

سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده

 

 

خانم سیده فرانک موسوی

پیوندهای مفید