مدیرکل اموربانوان وخانواده استانداری:حضور درمسیرایثارگری پس اندازکردن مقاومت و صیانت از ارزش های ناب اسلام وانقلاب ماست

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در مراسم استانی لشکر فرشتگان تاریخ ساز که روز دوشنبه بصورت وبیناری با حضور کلیه فرمانداری های استان خوزستان برگزار شد با اشاره به نقش عظیم زنان در رقم خوردن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین دردوران دفاع مقدس گفت:زنان ودختران استان خوزستان حضوری آگاهانه در دوران دفاع مقدس داشته اند ودر موارد مختلف از پشتیبانی گرفته تا حضورشان در کادر درمان نقش ارزنده ای ایفا کرده اند .
وی افزود:تعداد ۳۰۳۷ زن شهیده ،جانباز وآزاده در استان خوزستان گواه روشنیست که جای جای استان خوزستان خود پایتختی از مقاومت وایثار در قلب ایران اسلامی است.
پارسافخر خاطر نشان کرد:زنان خوزستانی همچون سایر زنان کشور در دوران دفاع مقدس با نقش مهمی که در درون خانواده ها در نبود همسرانشان ایفا می کردند در رقم خوردن هشت سال دفاع مقدس حضوری شایسته داشته اند و امیدوار هستیم در ثبت و ضبط خاطرات وتاریخ شفاهی این عزیزان اقدامات بهتری بعمل آید.
وی در ادامه گفت:روحیه ایثار در جامعه ما جاریست و شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت موید این مطلب است که مردم ما تا پای جان در برابر دفاع وصیانت از هم نوعان،نظام وانقلاب خود ایستادگی می کنند.                             

53